אונו פיננסים השקעות בע"מ
 
 
 
 
072-3204980
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניכיון צ'קים

 
 
 
 
 
 
 
בעלי עסק, יש לכם צ'קים מסחריים דחויים? צריכים כסף זמין כאן ועכשיו?
 
קבלו מזומן ביד עם שירותי ניכיון צ'קים של אונו פיננסיים השקעות בע"מ!
 
שירותי ניכיון צ'קים מיועדים לבעלי עסקים שקיבלו צ'קים דחויים ומעוניינים לנכות אותם, או במילים אחרות – לקבל עליהם מזומן. על כל צ'ק דחוי שתתנו לנו תקבלו תשלום מיידי במזומן, בצ'ק בנקאי או בהעברה בנקאית, לפי בחירתכם, בניכוי עמלה מינימלית.
 

כל היתרונות שאתם מרוויחים בניכיון צ'קים

 
  • שיפור תזרים המזומנים שלכם – לצמיחה מהירה, לגידול במחזור הפעילות ולשיפור ברווחיות של העסק שלכם
  • המשך פעילות שוטפת – עם ניכיון צ'קים להמשיך בפעילות השוטפת, הבטוחה והרגועה של העסק.
  • שיעורי ריבית נוחים ומשתלמים – שיעורי הריבית בניכיון צ'קים הם אטרקטיביים יותר ביחס לענף, ואף נמוכים באופן ניכר מכלל ערוצי המימון הקיימים האחרים.
  • אישור מהיר יותר שחוסך לכם זמן – כשאתם זקוקים לכסף מזומן לביצוע עסקאות ותשלומים שוטפים, אין לכם זמן לבזבז. חברת אונו, שמתמחה בניכיון צ'קים, מבצעת את הליך אישור הצ'ק במהירות וביעילות, מכיוון שזה תחום התמחותה והיא מנוסה ומיומנת בו.
 
 
 

איך תהליך של ניכיון צ'קים עובד?

 
תחילה נציג החברה יקבל מכם את הצ'קים, יבדוק אותם ויסביר לכם מה סכום הכסף שתקבלו על כל צ'ק לאחר הפחתת העמלות האטרקטיביות שאנחנו מציעים. לאחר קבלת הסכמתכם, תבחרו את שיטת התשלום המועדפת עליכם – מזומן, העברה בנקאית או צ'ק בנקאי – וזהו! הסכום יועבר אליכם בקלות ובמהירות.
 

אונו – מס' 1 בניכיון צ'קים

 
אנחנו באונו פיננסים השקעות בע"מ עובדים ברישיון ונמצאים תחת פיקוח משרד האוצר. אנחנו מספקים לכם את מלוא האשראי, בלי פערי בטחונות, ומוודאים עבורכם את שערי הריבית בהשוואה לגורמים אחרים.
 
כמו כן, כחברה מובילה בתחומה, אנחנו מעניקים לכם שירות מקצועי, מהיר, אמין ויחד עם זאת, גם שירות דיסקרטי ואישי. איתנו יש לכם גב כלכלי, ואתם נהנים מעזרה ובתמיכה בעת הצורך, תוך ליווי מקצועי ומקיף לאורך כל התהליך.
 
אנחנו מתחייבים להעניק לכם את המחיר הטוב ביותר. לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד חייגו עכשיו: 072-3204980